ENGLISH SONGS FESTIVAL

Wakacje tuż tuż, ale zdążyliśmy jeszcze wspólnie pośpiewać w języku angielskim. 18 czerwca uczniowie klas 0-3 zaprezentowali swoje umiejętności językowe i wokalne biorąc udział w  English Songs Festival. Zaprezentowała się każda klasa śpiewając wybraną przez siebie piosenkę w języku angielskim. Widownia chętnie włączała się do wspólnego śpiewania i nie szczędziła braw wszystkim występującym. W roli konferansjera wystąpił uczeń klasy 3b, który wspaniale zaprezentował się w tej roli. Nad przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwały panie, które uczą języka angielskiego w klasach 0-3.