Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionkiSekretariat przyjmuje interesantów do 15 sierpnia

tylko w budynku przy ul. 17 Stycznia 17.

GOŚĆ W SZÓSTCE

       22 października odwiedził naszą szkołę pan Włodzimierz Zientarski - znany polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, prasowy i sportowy, pisarz, lektor i aktor filmowy oraz dubbingowy, pasjonat motoryzacji , redaktor naczelny czasopisma "Auto Moto Sport".
       Pan Zientarski włączył się w realizację wewnątrzszkolnego projektu "Przeczytaj nam to, co lubisz", który ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Gość zaprezentował uczestnikom spotkania wiersze księdza Jana Twardowskiego, między innymi  swój ulubiony utwór pt. "Narzekanie".
       Dziennikarz opowiedział też o swojej pracy, dzięki której udało mu się zwiedzić cały świat, o tym, że warto się uczyć, dążyć do celu i realizować swoje marzenia. Przypomniał też dzieciom, że jako uczestnicy ruchu drogowego muszą przestrzegać przepisów i kierować się rozsądkiem.
       Pan Zientarski w Antyradiu prowadzi program "Odjechani, skąd dziś pozdrowił uczniów  naszej szkoły.

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4869
mod_vvisit_counterWczoraj9178
mod_vvisit_counterW tym tygodniu22813
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu63993
mod_vvisit_counterW tym miesiącu68291
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc233464
mod_vvisit_counterWszystkie5869209

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl