GOŚĆ W SZÓSTCE

22 października odwiedził naszą szkołę pan Włodzimierz Zientarski - znany polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, prasowy i sportowy, pisarz, lektor i aktor filmowy oraz dubbingowy, pasjonat motoryzacji , redaktor naczelny czasopisma "Auto Moto Sport".
       Pan Zientarski włączył się w realizację wewnątrzszkolnego projektu "Przeczytaj nam to, co lubisz", który ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Gość zaprezentował uczestnikom spotkania wiersze księdza Jana Twardowskiego, między innymi  swój ulubiony utwór pt. "Narzekanie".
       Dziennikarz opowiedział też o swojej pracy, dzięki której udało mu się zwiedzić cały świat, o tym, że warto się uczyć, dążyć do celu i realizować swoje marzenia. Przypomniał też dzieciom, że jako uczestnicy ruchu drogowego muszą przestrzegać przepisów i kierować się rozsądkiem.
       Pan Zientarski w Antyradiu prowadzi program "Odjechani, skąd dziś pozdrowił uczniów  naszej szkoły.