DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

We wtorek, 5 listopada w szkole zrobiło się kolorowo. Bibliotekarze szkolni zaprosili uczniów do zabawy z okazji Dnia Postaci z Bajek. po korytarzach spacerowali uczniowie w bajkowych kostiumach - można było spotkać księżniczki, superbohaterów, jednorożce i inne zwierzaki, a nawet Czerwonego Kapturka i Biedronkę. Do kostiumowej zabawy włączyli się również nauczyciele.
       W klasach edukacji wczesnoszkolnej uczennice klasy 8b - Julia, Daria, Wiktoria, Klaudia, Maria i Liliana przeprowadziły projekt. Dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały rekwizyty związane z bajkami, układały hasło z liter, itp. Także wychowawczynie otrzymały zadania do rozwiązania. Zwieńczeniem tych działań był bajeczny bal prowadzony przez profesjonalnych animatorów.
       W klasach 4-8 w przeprowadzenie akcji łączyły się samorządy klasowe. Oprócz włożenia okolicznościowych kostiumów młodzież miała możliwość wysłuchania głośno czytanych bajek.
       To był dzień pełen wrażeń.