DRODZY ABSOLWENCI "SZÓSTKI"

Zapraszamy wszystkich absolwentów naszej szkoły do wstąpienia do Klubu Absolwenta. Chcielibyśmy wysyłać Wam zaproszenia na szkolne imprezy i uroczystości a także zaprosić Was do dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Jesteśmy ciekawi, co robicie, jak wspominacie "Szóstkę".

Zachęcamy również do komentowania!!! Nie wymaga to logowania wystarczy kliknąć poniżej w "Dodaj komentarz" ale trzeba wypełnić wszystkie pola, obowiązkowo podając imię i nazwisko oraz adres e-mail. Komentarze są zatwierdzane przez administratora i w przypadku nie zastosowania się do powyższych postanowień czy też używania niecenzuralnych słów w swoich wypowiedziach, nie zostaną zaakceptowane i wylądują w koszu.