PRZEDSZKOLAKI W KATOLICKIM RADIU DIECEZJI PŁOCKIEJ W CIECHANOWIE

W pochmurny, październikowy czwartek przedszkolaki z oddziału zerowego naszej szkoły udały się z wizytą do KRDP w Ciechanowie.
       Zaproszenie przyjęte zostało od Pani Katarzyny Kosińskiej, która koordynowała całe spotkanie. Dzieci zwiedziły redakcję oraz zobaczyły jak wygląda praca w studio nagrań. Wszyscy spróbowali swoich umiejętności przed mikrofonem. Poznały dyrektora radia ks. Krzysztofa Świerczyńskiego i jego zastępcę p. Michała Wichłacza. Świetnie się bawiły w towarzystwie ks. Grzegorza Kaczanowskiego.  Na zakończenie spotkania przedszkolaki uczestniczyły w nagraniu programu, który był transmitowany bezpośrednio w radiu (posłuchaj). Wychowawczyni p. Beata Szcześniak w kilku zdaniach przedstawiła swoją grupę, a dzieci zaprezentowały umiejętności wokalne.
      Towarzyszyli nam także tacy pracownicy, jak: p. Rafał Sulima, p. Arkadiusz Sychowski oraz p. Radosław Kryszkiewicz. Wszystkim bardzo dziękujemy! W doskonałym nastroju przedszkolaki wraz ze swoją panią oraz p.Agatą Ostrowską wróciły do przedszkola. Maluchy już planują kolejną wizytę w radiu na wiosnę.

BIP strona główna www.bip.gov.pl

19 Lutego 2018
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba