I FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Dnia 13 listopada o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie odbył się I Festiwal Piosenki Patriotycznej. Udział wzięli uczniowie z zerówki, a także z klas I-III. Rano uczniowie pod opieką nauczyciela udali się na konkurs. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Alicja Cieślińska z klasy „0śpiewając piosenkę „Czerwone maki” - zajęła III miejsce, Kornel Siemiątkowski z klasy I A w piosence „Wojenko Wojenko”, Kornelia Bieńkowska z klasy II A zaprezentowała piosenkę „Ojczyzno ma” - zajęła I miejsce, zaś Jakub Kolwicz z klasy III B „Szara Piechota”. Chłopcy otrzymali dyplomy z wyróżnieniem. Była bardzo duża konkurencja, jury obradowało bardzo długo. Uczniowie z naszej szkoły zdobyli dyplomy oraz różne upominki min: ciekawe książki. Po konkursie około godziny 13:30 wróciliśmy zadowoleni do szkoły. Wszystkim serdecznie Gratulujemy!

Tekst i fot.  Agata Ostrowska

BIP strona główna www.bip.gov.pl

24 Września 2018
Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor,
Tomir, Uniegost

Do końca roku zostało 99 dni.