ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z CYKLU „PORANEK Z BAJECZKĄ”

21 grudnia odbyło się kolejne spotkanie z książką, ale w niecodziennej odsłonie. Uczniowie spieszący na lekcje, już przed budynkiem szkolnym mogli usłyszeć piosenki, opowiadające o świętach, które rozlegały się z głośników. Na korytarzach szkolnych z kolei było słychać głos dzwonka, taki jak u sań Mikołaja.  W szatni też czekała niespodzianka. Uczniów witał Mikołaj częstujący czekoladowymi pierniczkami, który zapraszał wszystkich chętnych uczniów na  „Poranek z bajeczką”.  W bibliotece dzieci spotkały się z panią  wicedyrektor Ewą Pozaroszczyk, która czytała dzieciom historie o Misiu Puchatku i jego przygodach.  Piąty „Poranek z bajeczką” dzięki wizycie Mikołaja zgromadził bardzo liczną rzeszę miłośników książki.

Tekst: Iwona Rogińska
Fot. Iwona Rogińska,

BIP strona główna www.bip.gov.pl

22 Sierpnia 2018
Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy,
Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław,
Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd

Do końca roku zostało 132 dni.
Zodiak: Lew