ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z CYKLU „PORANEK Z BAJECZKĄ”

21 grudnia odbyło się kolejne spotkanie z książką, ale w niecodziennej odsłonie. Uczniowie spieszący na lekcje, już przed budynkiem szkolnym mogli usłyszeć piosenki, opowiadające o świętach, które rozlegały się z głośników. Na korytarzach szkolnych z kolei było słychać głos dzwonka, taki jak u sań Mikołaja.  W szatni też czekała niespodzianka. Uczniów witał Mikołaj częstujący czekoladowymi pierniczkami, który zapraszał wszystkich chętnych uczniów na  „Poranek z bajeczką”.  W bibliotece dzieci spotkały się z panią  wicedyrektor Ewą Pozaroszczyk, która czytała dzieciom historie o Misiu Puchatku i jego przygodach.  Piąty „Poranek z bajeczką” dzięki wizycie Mikołaja zgromadził bardzo liczną rzeszę miłośników książki.

Tekst: Iwona Rogińska
Fot. Iwona Rogińska,

Dzisiaj jest: Niedziela
18 Listopada 2018
Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz

Do końca roku zostało 44 dni.
Zodiak: Skorpion