WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 10 stycznia 2018 roku do naszej szkoły zawitała grupa przedszkolaków – „Biedronki” z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Ciechanowie. Dzieci miały okazję zobaczyć przedpremierowy występ uczniów klasy I a pt. „Nowy Rok i 12 miesięcy”. Przedstawienie to było przygotowywane na spotkanie z dziadkami z okazji ich święta. „Biedronkom” bardzo podobał się występ starszych kolegów i koleżanek.
       Po występie przedszkolaki zwiedzały całą szkołę. Zobaczyły klasopracownie, miały okazję porozmawiać z panią Ewą Pozaroszczyk – wicedyrektorem szkoły oraz pedagogiem – panią Ritą Tarczyńską. Bardzo spodobała im się pracownia komputerowa, świetlica szkolna i biblioteka. Wiele dzieci stwierdziło, że przyjdzie się uczyć do naszej szkoły w przyszłym roku szkolnym. Czekamy z niecierpliwością na naszych przyszłych kandydatów.

Tekst: Izabela Dobrzyniecka
Zdjęcia: Katarzyna Surdyn

BIP strona główna www.bip.gov.pl

22 Sierpnia 2018
Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy,
Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław,
Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd

Do końca roku zostało 132 dni.
Zodiak: Lew