DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Uczniowie klasy I a przygotowali specjalny program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Został on zaprezentowany zaproszonym gościom 10 stycznia 2018 roku. Na początku dzieci zagrały na dzwonkach kolędę „Lulajże Jezuniu”. Potem zatańczyły tańce „Hawiarska koliba” i „Hej sokoły”. W dalszej kolejności zaprezentowały program pt. „Nowy Rok i 12 miesięcy”. Niestety z powodu poważnej choroby i nieobecności głównego aktora kwestie Nowego Roku czytała wychowawczyni – p. Izabela Dobrzyniecka. Świetnie poradziły sobie pozostałe dzieci: Julia Garnowska – Pani Zima; Śnieżyki: Maja Hajduk i Ewa Pszczółkowska; miesiące: Wojciech Grzelak, Mateusz Bakierzyński, Tymon Majkowski, Ola Stępkowska – Rączka, Kuba Przewódzki, Filip Ściślak, Mikołaj Urbanowski, Kornel Siemiątkowski, Mikołaj Lewandowski, Krzysztof Kurkowski, Zuzia Witecka, Krzysztof Kisielewski; Wiatr – Adaś Czapski i Motyl – Gabrysia Sikorska.
       Występy dzieci zostały przyjęte z wielkim aplauzem. Za swoją aktorską grę dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po występach wręczyły przygotowane własnoręcznie prezenty: kwiaty malowane na szkle oraz kwiatki na patyczkach.
       Potem dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek. Ogromny tort przygotowany specjalnie na tę okoliczność został skonsumowany ze smakiem. Wśród gwarnych rozmów szybko minął uroczysty wieczór.

Tekst: Izabela Dobrzyniecka
Zdjęcia: Olga Przewódzka

Dzisiaj jest: Niedziela
18 Listopada 2018
Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz

Do końca roku zostało 44 dni.
Zodiak: Skorpion

mod_vvisit_counterDzisiaj1963