OGÓLNOPOLSKI TEST BEZPIECZEŃSTWA

Klasy pierwsze zakończyły realizację programu Akademia Bezpiecznego Puchatka rozwiązując Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Test obejmował 15 pytań z zakresu: bezpieczeństwa w domu, w szkole i w drodze do szkoły, bezpieczeństwa w Internecie oraz pierwszej pomocy. Przygotowany został w formie  pisemnej, jak i obrazkowej. Do każdego pytania podane były trzy warianty odpowiedzi, w tym tylko jedna prawidłowa. Po zakończeniu Testu  dzieci otrzymały informację, ile poprawnych odpowiedzi wybrały, a także mogły sprawdzić, w których pytaniach popełniły błąd. Dzięki czemu miały możliwość uzupełnić swoją wiedzę .Zdecydowana większość naszych uczniów bardzo dobrze poradziła sobie z pytaniami i  uzyskała maksymalną liczbę punktów. Po teście dzieci mały okazję na chwilę relaksu z zabawami dostępnymi na stronie Akademii Bezpiecznego Puchatka. Gratulujemy pierwszoklasistom i wierzymy, że zdobytą wiedzę będą wykorzystywać na co dzień.

Tekst Katarzyna Kądziela
Fot. Katarzyna Kądziela, Izabela Dobrzyniecka

BIP strona główna www.bip.gov.pl

22 Sierpnia 2018
Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy,
Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław,
Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd

Do końca roku zostało 132 dni.
Zodiak: Lew