OGÓLNOPOLSKI TEST BEZPIECZEŃSTWA

Klasy pierwsze zakończyły realizację programu Akademia Bezpiecznego Puchatka rozwiązując Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Test obejmował 15 pytań z zakresu: bezpieczeństwa w domu, w szkole i w drodze do szkoły, bezpieczeństwa w Internecie oraz pierwszej pomocy. Przygotowany został w formie  pisemnej, jak i obrazkowej. Do każdego pytania podane były trzy warianty odpowiedzi, w tym tylko jedna prawidłowa. Po zakończeniu Testu  dzieci otrzymały informację, ile poprawnych odpowiedzi wybrały, a także mogły sprawdzić, w których pytaniach popełniły błąd. Dzięki czemu miały możliwość uzupełnić swoją wiedzę .Zdecydowana większość naszych uczniów bardzo dobrze poradziła sobie z pytaniami i  uzyskała maksymalną liczbę punktów. Po teście dzieci mały okazję na chwilę relaksu z zabawami dostępnymi na stronie Akademii Bezpiecznego Puchatka. Gratulujemy pierwszoklasistom i wierzymy, że zdobytą wiedzę będą wykorzystywać na co dzień.

Tekst Katarzyna Kądziela
Fot. Katarzyna Kądziela, Izabela Dobrzyniecka

Dzisiaj jest: Niedziela
18 Listopada 2018
Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz

Do końca roku zostało 44 dni.
Zodiak: Skorpion