PORANEK Z BAJECZKĄ

11 stycznia odbyło się ostatnie przed feriami spotkanie z cyklu „Poranek z bajeczką”. Tym razem uczniowie wybrali do słuchania książeczkę pt. „Moja przyjaciółka pielęgniarka”. Wspólnie z tytułową pielęgniarką dzieci odwiedziły oddziały szpitalne, na których przebywali ich  chorzy rówieśnicy. Dowiedzieli się co to jest dyżurka , gabinet rentgenowski, sala operacyjna, OIOM oraz  oddział noworodkowy. Wypadek, jednego z bohaterów, który jeżdżąc na desce bez ochraniaczy złamał nogę, był okazją do przypomnienia dzieciom o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas zabaw. Liczymy, że nasi uczniowie będą o nich pamiętać w czasie nadchodzących ferii. Do zobaczenia za trzy tygodnie.

Tekst: Katarzyna Kądziela
Fot. Grzegorz Hoffman

BIP strona główna www.bip.gov.pl

19 Lutego 2018
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba