PORANEK Z BAJECZKĄ

11 stycznia odbyło się ostatnie przed feriami spotkanie z cyklu „Poranek z bajeczką”. Tym razem uczniowie wybrali do słuchania książeczkę pt. „Moja przyjaciółka pielęgniarka”. Wspólnie z tytułową pielęgniarką dzieci odwiedziły oddziały szpitalne, na których przebywali ich  chorzy rówieśnicy. Dowiedzieli się co to jest dyżurka , gabinet rentgenowski, sala operacyjna, OIOM oraz  oddział noworodkowy. Wypadek, jednego z bohaterów, który jeżdżąc na desce bez ochraniaczy złamał nogę, był okazją do przypomnienia dzieciom o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas zabaw. Liczymy, że nasi uczniowie będą o nich pamiętać w czasie nadchodzących ferii. Do zobaczenia za trzy tygodnie.

Tekst: Katarzyna Kądziela
Fot. Grzegorz Hoffman

BIP strona główna www.bip.gov.pl

22 Sierpnia 2018
Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy,
Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław,
Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd

Do końca roku zostało 132 dni.
Zodiak: Lew