OSTATNIE RYSUNKOWE ZAJĘCIA PRZED FERIAMI

Jak co piątek, przed lekcjami, pan Grzegorz Hoffman czekał na dzieci, które chętnie przyłączają się do rysunkowych zajęć. Rysowanie zaczęło się  jak co każde zajęcia od zgadywanki „kogo dziś malujemy”. Zadanie tym razem  było bardzo proste. Mistrzem okazał się Bartek Perczyński uczeń klasy 3b, który otrzymał w nagrodę długopis w kształcie kija golfowego z małą piłeczką do gry. Powstały kolejne prace, które będziemy mogli oglądać po feriach na wystawie w holu szkoły. Na koniec chętne dzieciaki wspólnie pokolorowały narysowany przez pana Grzegorza wzór. Do akcji kolorowania wzoru przyłączyła się też wychowawczyni klasy 2a pani Violetta Muzińska. Zapraszamy po feriach.

Tekst: Grzegorz Hoffman, fot. Violleta Muzińska

Dzisiaj jest: Niedziela
18 Listopada 2018
Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz

Do końca roku zostało 44 dni.
Zodiak: Skorpion