PIERWSZY PO FERIACH PORANEK Z BAJECZKĄ

Wczoraj, na ósmym z kolei poranku z bajeczką gościliśmy rodzica, mamę Krzysia, ucznia klasy 1a, panią Agnieszkę Kisielewską. Pani Agnieszka przybliżyła miłośnikom poranków pogodne i dowcipne opowiadania o przygodach Maćka z książki Renaty Piątkowskiej „Nie ma nudnych dni”. Uczniowie uważnie wsłuchiwali się w tekst opowiadań o bardzo licznych, często zabawnych, czasem również smutnych momentach z życia 3-klasisty Maciusia, jego mamy i taty oraz siostrzyczki Oliwki.  Jeśli nawet dzień zaczynał się szaro i zwyczajnie to okazywało się, że u Maćka żaden dzień nie jest zwykły, każdego dnia po prostu coś się działo.  Był to mile spędzony czas przed zajęciami. Do zobaczenia za tydzień.

Tekst i fot. Grzegorz Hoffman

BIP strona główna www.bip.gov.pl

19 Lutego 2018
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba