PIERWSZY PO FERIACH PORANEK Z BAJECZKĄ

Wczoraj, na ósmym z kolei poranku z bajeczką gościliśmy rodzica, mamę Krzysia, ucznia klasy 1a, panią Agnieszkę Kisielewską. Pani Agnieszka przybliżyła miłośnikom poranków pogodne i dowcipne opowiadania o przygodach Maćka z książki Renaty Piątkowskiej „Nie ma nudnych dni”. Uczniowie uważnie wsłuchiwali się w tekst opowiadań o bardzo licznych, często zabawnych, czasem również smutnych momentach z życia 3-klasisty Maciusia, jego mamy i taty oraz siostrzyczki Oliwki.  Jeśli nawet dzień zaczynał się szaro i zwyczajnie to okazywało się, że u Maćka żaden dzień nie jest zwykły, każdego dnia po prostu coś się działo.  Był to mile spędzony czas przed zajęciami. Do zobaczenia za tydzień.

Tekst i fot. Grzegorz Hoffman

Dzisiaj jest: Niedziela
18 Listopada 2018
Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz

Do końca roku zostało 44 dni.
Zodiak: Skorpion