ŚWIĘTOWANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Uczniowie klasy 3a zaprosili swoje babcie i dziadków do szkoły, aby w wyjątkowy sposób uczcić ich święto. Z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem przedstawili przygotowany program artystyczny, w którym opowiedzieli o swoich kochanych członkach rodziny.  Złożyli też podziękowania za miłość, dobroć i cierpliwość. Prezentowane wiersze i piosenki podobały się  babciom i dziadkom. Wyrazem tego były brawa i uśmiechy. Następnie wnuczki i wnukowie wręczyli gościom przygotowane przez siebie upominki: laurki i breloczki. Po wzruszających uściskach dzieci zaprosiły swoich najbliższych na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Babcie i dziadkowie mieli możliwość obejrzenia sali lekcyjnej, w której uczą się ich pociechy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się drzewa genealogiczne wykonane przez uczniów, na których babcie i dziadkowie mogli zobaczyć swoje podobizny. To było bardzo wzruszające i miłe wydarzenie.

Tekst: Joanna Zembrzuska, fot. Jolanta Kraśniewska

BIP strona główna www.bip.gov.pl

22 Sierpnia 2018
Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy,
Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław,
Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd

Do końca roku zostało 132 dni.
Zodiak: Lew