ŚWIĘTOWANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Uczniowie klasy 3a zaprosili swoje babcie i dziadków do szkoły, aby w wyjątkowy sposób uczcić ich święto. Z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem przedstawili przygotowany program artystyczny, w którym opowiedzieli o swoich kochanych członkach rodziny.  Złożyli też podziękowania za miłość, dobroć i cierpliwość. Prezentowane wiersze i piosenki podobały się  babciom i dziadkom. Wyrazem tego były brawa i uśmiechy. Następnie wnuczki i wnukowie wręczyli gościom przygotowane przez siebie upominki: laurki i breloczki. Po wzruszających uściskach dzieci zaprosiły swoich najbliższych na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Babcie i dziadkowie mieli możliwość obejrzenia sali lekcyjnej, w której uczą się ich pociechy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się drzewa genealogiczne wykonane przez uczniów, na których babcie i dziadkowie mogli zobaczyć swoje podobizny. To było bardzo wzruszające i miłe wydarzenie.

Tekst: Joanna Zembrzuska, fot. Jolanta Kraśniewska

BIP strona główna www.bip.gov.pl

21 Maja 2018
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta