II RODZINNE MIKOŁAJKI

W niedzielę, 2 grudnia 2018 roku, uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w II Rodzinnych  Mikołajkach, zorganizowanych przez Zarząd Stowarzyszenia Mazovia  ProActiv. Impreza organizowana jest co roku, tuż przed Bożym Narodzeniem i ma charakter charytatywny. Podczas tego spotkania zbierano środki na leczenie i rehabilitację młodego ciechanowianina - Kacpra Niewiadomskiego. W akcji wzięło udział wiele firm, instytucji, formacji sportowych i tanecznych, zespołów muzycznych, szkół i osób prywatnych.
       Naszą szkołę reprezentowali:  Katarzyna Grochowska, Karol Kwiatkowski,  Mateusz Kamiński  i Łukasz Orysiak -  uczniowie z klasy 6a oraz Gabriela Olszewska, uczennica klasy 3a gimnazjum.  Uczniowie sprzedawali stroiki i ozdoby bożonarodzeniowe, w wykonanie których włączyła się społeczność ze szkoły podstawowej oraz młodzież z klas gimnazjalnych. Dzieci przebywały pod opieką wychowawczyni - p. Elżbiety Siatkowskiej oraz niezawodnych rodziców uczniów z klasy 6a.
       Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych na imprezę ciechanowian. Dochód, przeznaczony na leczenie Kacpra, wyniósł 290zł.

Tekst: E. Siatkowska
Zdjęcia: K. Kwiatkowski (6a), Ł. Orysiak (6a), M. Kamiński (6a)

Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

mod_vvisit_counterOstatni miesiąc199690