Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

II RODZINNE MIKOŁAJKI

        W niedzielę, 2 grudnia 2018 roku, uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w II Rodzinnych  Mikołajkach, zorganizowanych przez Zarząd Stowarzyszenia Mazovia  ProActiv. Impreza organizowana jest co roku, tuż przed Bożym Narodzeniem i ma charakter charytatywny. Podczas tego spotkania zbierano środki na leczenie i rehabilitację młodego ciechanowianina - Kacpra Niewiadomskiego. W akcji wzięło udział wiele firm, instytucji, formacji sportowych i tanecznych, zespołów muzycznych, szkół i osób prywatnych.
       Naszą szkołę reprezentowali:  Katarzyna Grochowska, Karol Kwiatkowski,  Mateusz Kamiński  i Łukasz Orysiak -  uczniowie z klasy 6a oraz Gabriela Olszewska, uczennica klasy 3a gimnazjum.  Uczniowie sprzedawali stroiki i ozdoby bożonarodzeniowe, w wykonanie których włączyła się społeczność ze szkoły podstawowej oraz młodzież z klas gimnazjalnych. Dzieci przebywały pod opieką wychowawczyni - p. Elżbiety Siatkowskiej oraz niezawodnych rodziców uczniów z klasy 6a.
       Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych na imprezę ciechanowian. Dochód, przeznaczony na leczenie Kacpra, wyniósł 290zł.

Tekst: E. Siatkowska
Zdjęcia: K. Kwiatkowski (6a), Ł. Orysiak (6a), M. Kamiński (6a)

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj993
mod_vvisit_counterWczoraj2647
mod_vvisit_counterW tym tygodniu13728
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu16511
mod_vvisit_counterW tym miesiącu46855
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc78461
mod_vvisit_counterWszystkie4760171

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl