Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


PROJEKT EDUKACYJNY UNICEF – „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”

       Nasza szkoła po raz drugi  przystąpiła do udziału w projekcie. Uczniowie wraz z członkami swoich rodzin wykonali szmaciane laleczki, dla których projektowali stroje z różnych części globu. Powstały prawdziwe małe arcydzieła, które można zobaczyć w galerii zdjęć. W środę 20 lutego, w budynku przy ulicy Wiklinowej odbyło się spotkanie kończące projekt, a związane ze sprzedażą lalek. Przybyli na nie rodzice z dziećmi, dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły. Uczennice z klasy VIII-przedstawicielki SU: Patrycja Habrewicz i Nadia Cieślak przedstawiły prezentację, przybliżającą ideę projektu. Zebrani mogli obejrzeć  lalki, dokonać wyboru i zakupu. Tradycyjnie, dla wszystkich gości został przygotowany zdrowy owocowy poczęstunek. Z wczorajszej sprzedaży uzyskaliśmy kwotę 720 zł., którą przekażemy organizatorowi na zakup szczepionek ratujących życie dzieciom w najbiedniejszych krajach świata. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację projektu i przygotowanie wczorajszego spotkania.      

Tekst: Rita Tarczyńska   
Zdjęcia: Grzegorz Hoffman

2019-02-22

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1842
mod_vvisit_counterWczoraj2718
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4560
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20398
mod_vvisit_counterW tym miesiącu57793
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc51066
mod_vvisit_counterWszystkie4606238

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl