III EDYCJA KONKURSU „WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ”

W dniu 22 marca 2019 roku została podsumowana III edycja Konkursu „Wydajemy Własną Książkę” rozpropagowana przez bibliotekarzy naszej szkoły: p. A. Otłowską i p. G. Hoffmana. Organizatorem tego wydarzenia na terenie powiatu Ciechanów była Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie.
         Honorowymi Patronami konkursu zostali:
* P. Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego
*  P. Joanna Potocka – Rak - Starosta Powiatu Ciechanowskiego
* P. Janina Janakakos – Szymańska - Prezes Stowarzyszenia Autorów Polskich Oddział w Ciechanowie.
         Na konkurs wpłynęło 71 prac/książek z całego powiatu ciechanowskiego.
        Spośród uczestników konkursu z naszej szkoły laureatką I miejsca w kategorii literackiej została uczennica klasy 5b – Aleksandra Moczulak. Jej praca  przeszła do kolejnego,  wojewódzkiego etapu konkursu i została wysłana do Domu Kultury Muranów w Warszawie. Dodatkowym wyróżnieniem dla wszystkich nagrodzonych będzie zaprezentowanie ich prac na specjalnym stoisku podczas  Targów Książki, które odbędą się w dniach 23-26 maja 2019 roku na PGE Narodowy w Warszawie.
        Oli bardzo serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań. Brawo!!!