Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU

        2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Autyzmu. Nasza szkoła postanowiła przyłączyć się do obchodów tego święta, wyrażając w ten sposób swoje zrozumienie i poparcie dla osób z autyzmem. Obchody były doskonałym pretekstem do zapoznania uczniów ze zjawiskiem autyzmu, pogłębienia wiedzy na temat funkcjonowania w codziennym życiu osób autystycznych. Pomogły w tym wybrane filmiki, które uczniowie obejrzeli wraz z nauczycielami. Cała społeczność szkolna przyszła ubrana w tym dniu na niebiesko. W drzwiach szkoły każdy wchodzący został obdarowany niebieskim serduszkiem. W holu szkoły czekał słodki poczęstunek, przy którym rozmieszczone były tematyczne hasła, skłaniające do refleksji nad odmiennością każdego człowieka. O godzinie 11.00 na boiskach przy obydwu budynkach naszej szkoły, uczniowie wypuścili w niebo niebieskie balony. Motywem przewodnim tego dnia było przesłanie ,,Zaświeć się na niebiesko. Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom za pomoc w zorganizowaniu obchodów. Pamiętajmy: „Inny nie znaczy gorszy”.

Tekst: Rita Tarczyńska 

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1118
mod_vvisit_counterWczoraj2772
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9488
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu18094
mod_vvisit_counterW tym miesiącu51096
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc86410
mod_vvisit_counterWszystkie4685951

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl