PROJEKT „PROWADZĘ LEKCJĘ”

W dniu 4 kwietnia 2019 roku Julia Garnowska – uczennica klasy II a przygotowała i poprowadziła dla swoich kolegów i koleżanek z klasy lekcję plastyki. Julia postanowiła przygotować wspólną dekorację klasową z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Do przygotowanego dużego kosza, ozdobionego przez wszystkie dzieci, miały być doklejone pisanki. Julia dokładnie wytłumaczyła dzieciom, jak powinny być wykonane kolorowe jajka. Rozdała szablony, niezbędne materiały, a potem nadzorowała przebieg pracy. Niektórym kolegom i koleżankom pomagała oraz udzielała cennych wskazówek. Efektem poprowadzonej lekcji była piękna dekoracja gazetki klasowej.
        Na koniec Julcia nagrodziła za pracę wszystkie dzieci smacznymi lizakami.

Tekst i zdjęcia: Izabela Dobrzyniecka

mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20398