WIZYTA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Uczniowie klasy II a w dniu 7 maja 2019 roku zostali zaproszeni do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie z okazji Dni Otwartych Drzwi do Biblioteki. Spotkanie zainicjowała pani Alicja Wodzyńska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej. W czasie pobytu w bibliotece uczniowie dowiedzieli się, że w tym miejscu mogą nie tylko wypożyczyć książki lub poczytać je na miejscu. Okazuje się, że można tutaj spędzić czas np. wykonując prace plastyczne. Dzisiaj dzieci pod opieką osób dorosłych wykonały koszyczek dla mamy oraz wełnianego kotka. Radości było co niemiara. Każdy samodzielnie i z ogromnym zaangażowaniem wykonał dwie piękne prace.
        Na koniec p. dyrektor wręczyła wszystkim pamiątkę – zakładkę do książki – zachęcając, by często była używana. Dzieci z kolei wyraziły chęć uczestniczenia również w innych zajęciach proponowanych przez tę placówkę kulturalną.

Tekst i zdjęcia: Izabela Dobrzyniecka

mod_vvisit_counterDzisiaj1908