Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

AKCJA „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”

       7 czerwca 2019 r. na placu wewnętrznym naszej szkoły zebrali się chętni uczniowie z klas 4 -8 i ostatniej klasy gimnazjum, żeby wspólnie poczytać ulubione książki, porozmawiać o swoich gustach czytelniczych, spędzić czas w przyjemnej atmosferze.
       Już po raz drugi SP 6 wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam jak czytam” mającej na celu propagowanie czytelnictwa jako sposobu na pożyteczne spędzanie czasu wolnego. Przy okazji uczestniczyliśmy w kolejnym biciu ogólnopolskiego rekordu w czytaniu o jednym czasie.
        Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, ale bardzo dużo innych organizacji i instytucji włączyło się w tym roku w przeprowadzenie zabawy. W naszej szkole spotkanie miłośników czytania odbyło się dzięki bibliotekarzom: p. Annie Otłowskiej i p. Grzegorzowi Hoffmanowi. Jak widać, dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim humory.


AKCJA „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”

7 czerwca 2019r. Na placu wewnętrznym naszej szkoły zebrali się chętni uczniowie z klas 4 -8 i ostatniej klasy gimnazjum, żeby wspólnie poczytać ulubione książki, porozmawiać o swoich gustach czytelniczych, spędzić czas w przyjemnej atmosferze.

Już po raz drugi SP 6 wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam jak czytam” mającej na celu propagowanie czytelnictwa jako sposobu na pożyteczne spędzanie czasu wolnego. Przy okazji uczestniczyliśmy w kolejnym biciu ogólnopolskiego rekordu w czytaniu o jednym czasie.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole”, ale bardzo dużo innych organizacji i instytucji włączyło się w tym roku w przeprowadzenie zabawy. W naszej szkole spotkanie miłośników czytania odbyło się dzięki bibliotekarzom: p. Annie Otłowskiej i p. Grzegorzowi Hoffmanowi. Jak widać, dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim humory.

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj649
mod_vvisit_counterWczoraj2744
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3393
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu18911
mod_vvisit_counterW tym miesiącu45076
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc85950
mod_vvisit_counterWszystkie4921265

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl