AKCJA „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”

7 czerwca 2019 r. na placu wewnętrznym naszej szkoły zebrali się chętni uczniowie z klas 4 -8 i ostatniej klasy gimnazjum, żeby wspólnie poczytać ulubione książki, porozmawiać o swoich gustach czytelniczych, spędzić czas w przyjemnej atmosferze.
       Już po raz drugi SP 6 wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam jak czytam” mającej na celu propagowanie czytelnictwa jako sposobu na pożyteczne spędzanie czasu wolnego. Przy okazji uczestniczyliśmy w kolejnym biciu ogólnopolskiego rekordu w czytaniu o jednym czasie.
        Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, ale bardzo dużo innych organizacji i instytucji włączyło się w tym roku w przeprowadzenie zabawy. W naszej szkole spotkanie miłośników czytania odbyło się dzięki bibliotekarzom: p. Annie Otłowskiej i p. Grzegorzowi Hoffmanowi. Jak widać, dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim humory.

AKCJA „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”

7 czerwca 2019r. Na placu wewnętrznym naszej szkoły zebrali się chętni uczniowie z klas 4 -8 i ostatniej klasy gimnazjum, żeby wspólnie poczytać ulubione książki, porozmawiać o swoich gustach czytelniczych, spędzić czas w przyjemnej atmosferze.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole”, ale bardzo dużo innych organizacji i instytucji włączyło się w tym roku w przeprowadzenie zabawy. W naszej szkole spotkanie miłośników czytania odbyło się dzięki bibliotekarzom: p. Annie Otłowskiej i p. Grzegorzowi Hoffmanowi. Jak widać, dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim humory.