MIEJSKI MARATON EDUKACYJNY PN. „BEZPIECZNY START W WAKACJE”

W dniu 11 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w działaniach edukacyjnych, których celem było podnoszenie poziomu świadomości dzieci i młodzieży na temat zagrożeń, na jakie mogą być narażeni młodzi ludzie w okresie wakacji. Uczniowie klas I uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami  Straży Miejskiej na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz w programie profilaktyczno-prewencyjnym „Nieznajomy”. Młodzież z klas VI-VIII była odbiorcą koncertu profilaktycznego w wykonaniu Grzegorza Stępnia- muzyka zespołu Oddział Zamknięty oraz programu „Zagrożenia wakacyjne”. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

Tekst: Rita Tarczyńska Zdjęcia: Julia Janiszewska-kl.IIIa gimnazjalna.