Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

UROCZYSTE  PODSUMOWANIE  KONKURSU PLASTYCZNEGO

        W poniedziałek tj.  10 czerwca 2019r. w siedzibie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Ciechanowie  odbyło się uroczyste  podsumowanie  konkursu plastycznego pod hasłem „Ciepło systemowe kontra niska emisja”. Z  trzydziestu dziewięciu prac, które wpłynęły ze szkół podstawowych z Ciechanowa  jury w składzie: p. Adam Krzemiński, dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie- przewodniczący, p.  Małgorzata Niestępska -  prezes PEC, p. Marta Piecychna - przedstawicielka Urzędu Miasta Ciechanów oraz p.  Kaja Murzyńska-  pracownik PEC 10 kwietnia  przyznało 3 nagrody za  I, II i III miejsce oraz 10 wyróżnień. Konkurs został poprzedzony lekcją, przeprowadzoną przez pracowników PEC, która obejmowała zagadnienia produkcji i dostarczania ciepła sieciowego, gospodarowania ciepłem w taki sposób, żeby go nie marnować oraz problemu „niskiej emisji”, czyli czym nie wolno palić w piecach. Celem  takich działań jest kształtowanie już  u najmłodszych mieszkańców postaw proekologicznych.
        W trakcie poniedziałkowego spotkania prezes PEC Małgorzata Niestępska oraz przewodniczący jury Adam Krzemiński, dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie wręczyli zwycięzcom konkursu nagrody rzeczowe. Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymały  uczennice z klasy 1b Amelia Świderska i Maja Zakrzewska. Po wręczeniu nagród  i wyróżnień uczniowie, opiekunowie i nauczyciele biorący udział w uroczystości  zwiedzili  Centralną Ciepłownię. Zobaczyli  jak w praktyce  wygląda proces wytwarzania ciepła i energii elektrycznej. Potem wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek.
        Zwycięskie prace zostaną opublikowane w firmowym kalendarzu ściennym PEC na rok 2020.
        Nagrody dla dzieci  za udział w konkursie ufundował PEC oraz Urząd Miasta Ciechanów.
        Wyróżnionym naszym  dziewczynkom, wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom konkursu  serdecznie gratulujemy!


Poprawiony: piątek, 12 lipca 2019 22:04  

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj444
mod_vvisit_counterWczoraj2744
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3188
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu18911
mod_vvisit_counterW tym miesiącu44871
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc85950
mod_vvisit_counterWszystkie4921060

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl