FINAŁ X EDYCJI PROJEKTU CZYTELNICZEGO "KSIĄŻKI TO NASI PRZYJACIELE"

W przededniu zakończenia roku szkolnego przyszedł czas na podsumowanie międzyszkolnego  projektu czytelniczego "Książki to nasi przyjaciele" realizowanego przez naszą szkołę po raz dziesiąty. Jak co roku przeprowadzili go bibliotekarze - Anna Otłowska, Grzegorz Hoffman oraz polonistka, Bogumiła Blantenberg. W bieżącym roku szkolnym uczniowie ponownie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych - młodszej (klasy 4-6) oraz starszej (klasy 7, 8 i odziały gimnazjalne). Na każdym poziomie należało się wykazać znajomością dwóch książek. Podczas spotkania, zorganizowanego w naszej szkole 18 czerwca, wręczono nagrody tym, którzy uzyskali najlepsze wyniki.
        I tak wśród uczniów klas 4 - 6 na podium stanęli:
- I miejsce:  Mikołaj Wiśniewski, Julia Barańska, Zuzanna Szczerba, Maria Tyszka i Maria Przybysz reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 5,
- II miejsce: Sandra Grudnik, Matylda Wodzyńska ze Szkoły Podstawowej Nr 5 i Alicja Reduch ze Szkoły Podstawowej TWP,
- III miejsce: Nikola Grzymkowska uczennica Szkoły Podstawowej Nr 5.
W kategorii klas starszych wyniki przedstawiają się następująco:
- I miejsce Olga Świercz (Szkoła Podstawowa TWP),
- II miejsce: Marci Niski (Szkoła Podstawowa TWP i Rafał Płoski (Szkoła Podstawowa Nr 6),
- III miejsce: Zuzanna Majkowska (Szkoła Podstawowa TWP).
        Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody otrzymane z rąk p. dyrektor, Marii Trojanowskiej zostały ufundowane przez radę Rodziców SP6 w Ciechanowie.