Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

        W dniu 19 czerwca 2019 roku w budynku przy ulicy Wiklinowej 4 o godz. 8.00 zabrzmiał ostatni dzwonek, który oznajmił uczniom z klas 0 – III oraz ich rodzicom, że nadchodzą wakacje.
        Gościem specjalnym tej uroczystości był prezydent miasta Ciechanowa – pan Krzysztof Kosiński.
       Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor szkoły Maria Trojanowska. Podziękowała dzieciom za całoroczną pracę na zajęciach na rzecz szkoły. Podziękowania skierowała także do rodziców i nauczycieli. Wspomniała o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Następnie głos zabrał prezydent miasta – pan Krzysztof  Kosiński. Życzył dzieciom wspaniałego odpoczynku, a nauczycielom podziękował za trud i wysiłek jaki wkładają w wychowanie młodego człowieka. Następnie głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców – pan Michał Wichłacz, również życząc udanego wypoczynku zarówno dzieciom jak i wszystkim pracownikom szkoły.
W dalszej części uroczystości pani dyrektor Maria Trojanowska wraz z wychowawcami klas wręczyła wyróżnionym dzieciom dyplomy i książki za szczególne osiągnięcia w konkursach oraz za bardzo wysoką frekwencję. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy angażowali  się w życie szkoły.
        Przy wystrzałach różnobarwnych konfetti odbyło się wręczanie pamiątkowych książek dla uczniów z poszczególnych klas. Na zakończenie pani dyrektor Maria Trojanowska odczytała a następnie wręczyła nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi list, w którym podziękowała za  wieloletnią współpracę.
        Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do klas, aby otrzymać świadectwa szkolne.
Tekst: Beata Szcześniak
Zdjęcia: Grzegorz Hoffman


 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj488
mod_vvisit_counterWczoraj2744
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3232
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu18911
mod_vvisit_counterW tym miesiącu44915
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc85950
mod_vvisit_counterWszystkie4921104

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl