ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO POD TYTUŁEM „CIEPŁO SYSTEMOWE”

19 grudnia 2019 roku odwiedziły nas dwie panie, przedstawicielki Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Ciechanowie, które rokroczne organizuje dla uczniów klas młodszych konkurs plastyczny pod tytułem „Ciepło systemowe”. Uczniowie naszej szkoły zawsze chętnie uczestniczą w tym konkursie, chociaż temat jest bardzo trudny. W tym roku jury nagrodziło prace uczennic z klasy 2b Mai Zakrzewskiej i Amelii Świderskiej. Nagrodą w konkursie jest kalendarz na rok 2020 ozdobiony pracami wszystkich wyróżnionych dzieci. Prace naszych uczennic są również umieszczone w tym kalendarzu. Kalendarz zostanie powieszony w holu szkolnym, żeby wszyscy uczniowie mogli podziwiać nagrodzone prace. Gratulujemy wyróżnionym uczennicom.

Tekst i zdjęcia: Iwona Rogińska