SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Nikola Woś kl.6a
SEKRETARZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Gabrysia Bocińska kl.6a

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Agnieszka Kuczyńska, (n-l wspomagający mgr Grzegorz Hoffman)

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: ZOBACZ

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:

AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO "ŚWIĄTECZNA KARTKA"

W dniu 22 grudnia 2016 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Kuba Jędrzejewski, Antek Kirzyc, Jaś Szymańczyk, Dominika Michna i Kuba Maliszewski składali w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników szkoły oraz Uczniów, życzenia świąteczne, wszystkim rodzicom, którzy tego ranka przyprowadzali swoje pociechy do szkoły. Każdemu z wchodzących rodziców wręczane były kartki świąteczne przygotowane przez pana Grzegorza Hoffmana, przyozdobione rysunkiem wykonanym przez Elę Smolińską uczennicę klasy 2a. Ta poranna miła niespodzianka sprawiła, że na twarzach zaskoczonych rodziców pojawił się uśmiech, który mamy nadzieję, że uprzyjemnił ten pracowity, zabiegany, przedświąteczny dzień.

ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH

Z inicjatywy uczniów naszej szkoły Samorząd Uczniowski zebrał podczas dyskoteki Andrzejkowej pieniążki w ramach biletu wstępu i przygotował paczki świąteczne dla najbiedniejszych uczniów z naszej szkoły. Zarząd samorządu i chętne do pomocy osoby z klasy 6a udały się do sklepu i zakupiły słodycze, które znalazły się w paczkach.  Uczniowie wszystkim zajęli się sami. Paczki dostarczono wychowawcom klas. Wszystkim uczniom naszej szkoły gorąco i serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w tej szlachetnej akcji. Samorząd Uczniowski życzy całej społeczności uczniowskiej Wesołych Świąt.

"CHRISTMAS COMING!" W NASZEJ SZKOLE

20 grudnia 2016 roku upłynął w naszej szkole pod hasłem elegancji, przepychu i karnawałowego szaleństwa modowego. Nasi koledzy i koleżanki prezentowali stroje wigilijne i sylwestrowe podczas pokazu mody „Christmas Coming!”. Młodszą grupę wiekową reprezentowali: Lena i Julia Pniewski oraz Kornelia Bieńkowska i Marysia Pieckowska z klasy 1a. Dziewczęta wyglądały i prezentowały się wspaniale. Z klasy 2a w pokazie udział wzięli: Alicja Włodarczyk, Jakub Jędrzejewski oraz Maja Górecka i Mateusz Prewęcki. Klasę 2 b reprezentowali: Maja Habrewicz, Bartosz Brudnicki oraz Liliana Nowak i Jakub Kolwicz. W klasie 2c modelkami i modelami byli: Angelika Pawlikowska i Igor Zdrojewski. Modele i modelki z klas 3 świetnie poruszali się po wybiegu mając za

MIKOŁAJKI W PAWŁOWIE

Jak co roku w ramach akcji „Mikołajki w Pawłowie” zbieraliśmy karmę dla bezdomnych psów w schronisku. Zebraliśmy rekordową ilość karmy i podwoiliśmy wynik z poprzedniego roku. Tym razem udało nam się zgromadzić 318 kilogramów karmy oraz dużo koców (w tym również nowych) którymi ocieplone będą psie budy. Dzięki życzliwości i hojności pana Sławomira Łaniewskiego który jest dziadkiem naszego kolegi Maćka, ucznia klasy 5a udało się nam zdobyć dwie 300 kilogramowe bele słomy potrzebnej do ocieplenia psich bud. Pan Sławomir sam zajął się dostarczeniem słomy do schroniska. My już od dawna to wiemy, że na nasze babcie i dziadków możemy zawsze liczyć i za to im bardzo dziękujemy! Możemy się też pochwalić że mama uczennicy z klasy 2a,

ANDRZEJKOWY WIECZÓR KLAS STARSZYCH

W czwartkowy wieczór 24 listopada uczniowie klas 4-6 hucznie bawili się podczas andrzejkowej dyskoteki. Zabawę zorganizował Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem p. A.Kuczyńskiej i p. G.Hoffmana.
Podczas imprezy w tajnym głosowaniu wybrano miss i mistera szkoły (Patrycja Habrewicz i Karol Wilga z kl.6a). Samorząd Uczniowski zbierał też pieniądze na cele charytatywne. Zabawę poprowadził DJ Miłosz.

BIP strona główna www.bip.gov.pl

Dzisiaj jest: Czwartek
19 Października 2017
Ferdynand, Fryda, Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

Do końca roku zostało 74 dni.

mod_vvisit_counterWczoraj2057