ZDROWY UCZEŃ

MLEKO W SZKOLE

Celem programu jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych.
       Mleko w szkole w ciągu dnia zapewnia dzieciom i młodzieży szkolnej zdrowie, ułatwia naukę, dodaje energii.
       Ideą Programu Mleko w Szkole jest, aby co dzień każdy uczeń miał szanse na kartonik świeżego pożywnego mleka w swojej szkole.

Więcej informacji na stronie: www.mlekowszkole.pl

Zachęcamy do komentowania programów!!! Nie wymaga to logowania wystarczy kliknąć poniżej w "Dodaj komentarz" ale trzeba wypełnić wszystkie pola, obowiązkowo podając imię i nazwisko oraz adres e-mail. Komentarze są zatwierdzane przez administratora i w przypadku nie zastosowania się do powyższych postanowień czy też używania niecenzuralnych słów w swoich wypowiedziach, nie zostaną zaakceptowane i wylądują w koszu.

OWOCE W SZKOLE

Program skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Główne cele programu to:
- trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie
- propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym realizowane w szkołach podstawowych.

Więcej informacji na stronie: www.owocewszkole.org

BIP strona główna www.bip.gov.pl

21 Maja 2018
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta