JASEŁKA SZKOLNE

Każdego roku nasza szkoła zostaje wprowadzona w niezwykły nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Udaje się to uzyskać dzięki niezwykłym przedstawieniom jasełkowym. W tym roku wystąpili uczniowie klasy Vb pod opieką Siostry Almy, zaś dekoracje wykonali uczniowie VIIb. Treść spektaklu nawiązywała do powszechnie znanych motywów. Pojawili się Maryja, Józef, anioły i wiele innych postaci. Przedstawienie to było szczególne, ponieważ każdy mógł je odebrać w indywidualny sposób. Uroku inscenizacji dodały kolędy, dzięki którym poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
       Przedstawienie zostało ciepło przyjęte i nagrodzone brawami.

Tekst: Maria Sikorska