Sekretariat przyjmuje interesantów do 15 sierpnia

tylko w budynku przy ul. 17 Stycznia 17.

8B W WARSZAWIE

W mroźny i nieco deszczowy poranek, 22 stycznia uczniowie klasy 8B wraz z wychowawczynią, Panią Olgą Przewódzką oraz Panią Bogumiłą Blantenberg wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.
        Podczas pobytu w stolicy ósmoklasiści zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego. Ekspozycja wywarła ogromne wrażenie na naszych uczniach. W sposób szczególny zwrócili uwagę na oryginalne powstańcze opaski, oraz ekspozycję broni i niemiecki samolot. Dużym zaskoczeniem i przeżyciem była też możliwość przejścia kanałami. W dalszej kolejności przyszedł czas na doskonalenie tężyzny fizycznej podczas ćwiczeń na trampolinach w "Stacji Grawitacja". Ten punkt programu przyniósł wiele radości i spontanicznej zabawy. Na koniec przyszedł czas na posiłek.
          Zmęczeni, ale pełni wrażeń i w "śpiewających" nastrojach uczestnicy wieczorem wrócili do Ciechanowa.

tekst Bogumiła Blantenberg