Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


CHOINKA SZKOLNA W SP6

         Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją, jest niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w piątek 24 stycznia.  Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe, bajkowe kostiumy. Pierwsze takty muzyki rozbrzmiały na holu szkolnym, udekorowanym kolorowymi balonami, o godzinie trzynastej, tuż po zajęciach lekcyjnych. Dzieci z klas 0 - II przebrane w karnawałowe stroje, doskonale bawiły się w budynku przy ul. Wiklinowej. Oprawę muzyczną i taneczną zapewniła pani Agnieszka Sobiesiak. Dzięki charyzmatycznej prowadzącej, zabawa była bardzo udana, a wszystkie dzieci zadowolone. Tańcom i zabawom nie było końca. Rodzice oraz nauczyciele też włączyli się do  zabawy. Od godziny szesnastej w budynku przy ul. 17 – Stycznia rozpoczęła się zabawa dla uczniów klas III – VIII.  W pięknie przystrojonej przez uczniów klasy ósmej, pod kierunkiem p. Elżbiety Siatkowskiej sali gimnastycznej, rozbrzmiewała muzyka dyskotekowa. Rada Rodziców tradycyjnie ufundowała, dla obu grup wiekowych,  słodki poczęstunek i zimne napoje. Strzałem w dziesiątkę okazała się wata cukrowa,  serwowana w czasie trwania zabawy.  
         Serdeczne podziękowania należą się Radzie Rodziców za przygotowanie tak wspaniałej imprezy oraz  nauczycielom i rodzicom czuwającym nad dobrą zabawą wszystkich dzieci.

Tekst: Iwona Rogińska
Zdjęcia: Grzegorz Hoffman

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj313
mod_vvisit_counterWczoraj823
mod_vvisit_counterW tym tygodniu313
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu7498
mod_vvisit_counterW tym miesiącu18710
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc35525
mod_vvisit_counterWszystkie5349796

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl