WARSZTATY DLA ÓSMOKLASISTÓW W SZKOLE ŚREDNIEJ

3 lutego 2020 r. nasza klasa 8b wraz z wychowawczynią panią Olgą Przewódzką, udała się na warsztaty edukacyjne do Zespołu Szkół Technicznych im. Stanisława Płoskiego w Ciechanowie. Na początku przywitała nas szkolna pedagog pani Katarzyna Uliczna. Po miłym powitaniu i kilku słowach wstępu, klasa podzieliła się na dwie grupy. Każda z grup po kolei uczestniczyła w warsztatach z: budownictwa, reklamy, ochrony środowiska oraz geodezji. Warsztaty prowadzili dla nas uczniowie klas I i II, którzy również przekazali nam wiele ciekawostek o szkole i chętnie odpowiadali na nasze pytania. Mamy nadzieję, że wyjście do szkoły średniej, pomoże nam zdecydować o naszej dalszej ścieżce edukacyjnej.

tekst:  Dominika Michna