ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Uroczysta Inauguracja roku szkolnego 2012/2013 miała miejsce 3 września.
     Przed budynkiem szkoły zgromadzili się uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły. Rozpoczynając kolejny rok szkolny, pani Dyrektor wcieliła się w kapitana okrętu, który życzył swoim majtkom, by przez rok pracowali ciężko zdobywając patenty uczniów klas wyższych. Do życzeń dołączył się także przewodniczący Rady Rodziców, p. Paweł Dobrzyniecki.
     Uroczystość była również okazją do przedstawienia zmian, które zaszły w placówce. Dotyczą one głównie kadry pedagogicznej. Pożegnano nauczycielkę

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 przebiegała w dwóch częściach: klasy IV – VI spotkały się o godz. 9.00, natomiast uroczystość dla klas I – III rozpoczęła się o godzinie 10.30. W części pierwszej uczestniczyła p. Witkowska, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie. Na drugą część uroczystości zaproszenie przyjęli wiceprezydent Miasta Ciechanów – pan Cezary Chodkowski, proboszcz parafii rzymsko – katolickiej pod wezwaniem św. Józefa – ks. kanonik Zbigniew Adamkowski. W obu spotkaniach uczestniczył przewodniczący Rady Rodziców – pan Paweł Dobrzyniecki.
       Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego w trakcie obu

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

W dniu 27 czerwca w dwóch turach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Pierwsza tura dla uczniów klas I-III rozpoczęła się o godzinie 9.30. Swoją obecnością zaszczycili nas pan Waldemar Wardziński – Prezydent Miasta Ciechanów, pan Andrzej Bayer – wiceprzewodniczący Rady Miasta, pan Paweł Dobrzyniecki – przewodniczący Rady Rodziców oraz pani Maria – Magdalena Drzewiecka – wiceprzewodnicząca Rady Rodziców. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego  pani Maria Trojanowska – dyrektor szkoły przywitała serdecznie wszystkich gości, a następnie przekazała głos panu Waldemarowi Wardzińskiemu, prezydentowi miasta. Prezydent pogratulował

ROWERAMI NA KONCERT DO MUZEUM ROMANTYZMU W OPINOGÓRZE

W niedzielę, 9 września 2012 r., uczniowie z klasy 6 b pod opieką państwa Grzegorza i Doroty Chodkiewiczów udali się na rowerach do Opinogóry, by zwiedzić Park oraz  wziąć udział w koncercie.
     W programie koncertu znalazły się utwory Ludwika van Beethovena, Fryderyka Chopina, Nicola Paganiniego. Wykonywali je  Monika Rosca (fortepian) i Krzysztof Woźniczko (altówka). Przed koncertem, podczas   „Galerii jednego obrazu” zaprezentowane zostało dzieło „Prezent królewski”  z wystawy Malarstwo Januarego Suchodolskiego.  Stworzono je wg poematu „Mohort” Wincentego

ROZSTRZYGNIĘCIE WYBORÓW NA OPIEKUNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.

Na początku września uczniowie naszej szkoły spośród nauczycieli pracujących w placówce wybrali tego, który będzie wspierał ich działalność w sposób szczególny – opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Na karcie do głosowania znalazły się nazwiska wszystkich pedagogów pracujących w „szóstce”. Uczniowie wskazywali dwie osoby, które widzieliby jako głównego opiekuna SU i drugiego, wspomagającego. Głosy były wrzucane do urny, z którą przedstawicielki Samorządu odwiedzały poszczególne klasy. W wyniku tych wyborów funkcja opiekuna SU przypadła Paniom Agnieszce Kuczyńskiej i Agacie Maliszewskiej.