Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
1
2
3
4

Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

     Uroczysta Inauguracja roku szkolnego 2012/2013 miała miejsce 3 września. 
     Przed budynkiem szkoły zgromadzili się uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły. Rozpoczynając kolejny rok szkolny, pani Dyrektor wcieliła się w kapitana okrętu, który życzył swoim majtkom, by przez rok pracowali ciężko zdobywając patenty uczniów klas wyższych. Do życzeń dołączył się także przewodniczący Rady Rodziców, p. Paweł Dobrzyniecki.
     Uroczystość była również okazją do przedstawienia zmian, które zaszły w placówce. Dotyczą one głównie kadry pedagogicznej. Pożegnano nauczycielkę

 

ZAWSZE  PAMIĘTAJMY  O SWOIM  BEZPIECZEŃSTWIE

Uczniowie klas  2a i 2b w dniu 17 września przyjęli w swoich salach lekcyjnych niezwykłych gości.  Przedstawiciele ciechanowskiej  Straży Miejskiej i Policji przeprowadzili zajęcia w ramach programu profilaktyczno-prewencyjnego „Patrol szkolny na rok 2013/2014”. W trakcie godzinnego spotkania w każdej klasie funkcjonariusze zapoznali uczniów z zasadami prawidłowego poruszania się po drogach i chodnikach. Poinstruowali również dzieci , jak powinny zachować się wobec różnych ofert składanych przez nieznajome osoby dorosłe.  Stróże  prawa

 

II PRZEGLĄD CHÓRÓW W GIMNAZJUM NR 1 W CIECHANOWIE

       W dniu 13 listopada 2014 r. Chór Kameralny z naszej szkoły w składzie: Lidia Gajek, Karolina Podsiadlik, Zuzanna Aftańska, Wojciech Barcz, Zuzanna Drzewiecka, Natalia Wolińska, Natalia Abramczyk, Alicja Ulatowska, Karolina Pogorzelska, Patrycja Ściślak wziął udział w II Przeglądzie Chórów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W czasie przeglądu uczniowie brawurowo wykonali dwie pieśni: „Hej, żeglujże, żeglarzu” i „Gaiczek zielony”. Opiekunem artystycznym chóru jest p. Grzegorz Chodkiewicz.

 

PORANEK Z BAJECZKĄ, CZYLI GŁOŚNE CZYTANIE KSIĄŻEK W BIBLIOTECE

       Począwszy od najbliższego poniedziałku, czyli 31 marca 2014 r., biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów klas I-III na spotkania z cyklu "Poranek z bajeczką" W ramach tych spotkań trzy razy w tygodniu, w poniedziałekśrodępiątek w godzinach od 7:30 do 7:55 będą głośno czytane ciekawe książki przez nauczycieli i uczniów starszych klas naszej szkoły. Zachęcamy do systematycznych odwiedzin w bibliotece. Na stałych bywalców czekać będą niespodzianki.
       W poniedziałek na otwarcie cyklicznych spotkań bajki czytać będzie pani Dyrektor Maria Trojanowska.  Liczymy na Waszą obecność!!!

 

ROWERAMI NA KONCERT DO MUZEUM ROMANTYZMU W OPINOGÓRZE

     W niedzielę, 9 września 2012 r., uczniowie z klasy 6 b pod opieką państwa Grzegorza i Doroty Chodkiewiczów udali się na rowerach do Opinogóry, by zwiedzić Park oraz  wziąć udział w koncercie.  
     W programie koncertu znalazły się utwory Ludwika van Beethovena, Fryderyka Chopina, Nicola Paganiniego. Wykonywali je  Monika Rosca (fortepian) i Krzysztof Woźniczko (altówka). Przed koncertem, podczas   „Galerii jednego obrazu” zaprezentowane zostało dzieło „Prezent królewski”  z wystawy Malarstwo Januarego Suchodolskiego.  Stworzono je wg poematu „Mohort” Wincentego

 


Strona 1 z 74

KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. Wiklinowa 4
06-400 Ciechanów

tel. 23 673 63 90

e-mail: s6p@poczta.onet.pl


Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl