Sekretariat przyjmuje interesantów do 15 sierpnia

tylko w budynku przy ul. 17 Stycznia 17.

KONKURS „MISTRZ DYKTAND I MISTRZ ORTOGRAFII"

Portal dyktanda.pl zaprasza na pierwszą odsłonę konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on przeznaczony zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs startuje już 24 kwietnia, potrwa on do 24 maja.   Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają liczne cenne nagrody. W puli nagród czeka ponad 130 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Dołącz do konkursu i naucz się ortografii z przyjemnością!

Konkurs odbywać się będzie w dwóch grupach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). W drugiej natomiast, uczestnicy zawalczą w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub poprawnie rozwiąże, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia począwszy od 25 kwietnia będą do wygrania na facebook.com/dyktandapl dodatkowe nagrody.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: dyktanda.pl. Nagrody otrzyma łącznie piętnastu Mistrzów Dyktand – oznacza to nagrody za 1, 2 i 3 miejsce w każdej kategorii oraz 88 Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce, a także 19 nagród pocieszenia w czterech kategoriach. Na naszym profilu facebook.com/dyktandapl rozdamy dodatkowe 30 nagród.  Do paczek z nagrodami trafi ponad 600 nagród rzeczowych (głównie książkowych) przekazanych przez sponsorów. Nagrody zostaną dopasowane do kategorii wiekowej nagrodzonych.

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19453
mod_vvisit_counterW tym miesiącu120350