DZIEŃ DZIECKA

W tym roku szkolnym Dzień Dziecka ma szczególny charakter. Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii, uczniowie muszą pozostać w domach, a nauczyciele nie mogą im osobiście złożyć życzeń. Bardzo chcemy jednak, aby ten dzień był wyjątkowy, dlatego z inicjatywy Pani Dyrektor, Agaty Pawłowskiej została przygotowana dla uczniów niespodzianka - prezent. Każdy z uczniów klas I-VII będzie mógł zgłosić się do sekretariatu szkoły i odebrać imienny BON ZWALNIACZ. Na jego podstawie, po okazaniu w nadchodzącym roku szkolnym 2020/2021, uczeń będzie mógł uzyskać jednorazowe zwolnienie z odpowiedzi ustnej. Uczniowie klas VIII w prezencie otrzymają tydzień (1 czerwca - 5 czerwca) bez zadań domowych.
       Dla wszystkich dzieci powstał też przygotowany przez p. Grzegorza Hoffmana film - prezentacja z życzeniami, przesłaniami płynącymi od nauczycieli i rodziców. To efekt projektu koordynowanego przez Dyrekcję Szkoły i Bibliotekę Szkolną.
       Mamy nadzieję, że te niespodzianki i życzenia  sprawią radość naszym uczniom. Życzymy miłych wrażeń.

Bogumiła Blantenberg

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20301