CZYTANIE Z PREZYDENTEM

Uczennica klasy 2a naszej szkoły, która lubi oraz potrafi pięknie czytać, wzięła udział w nagraniu miejskiego audiobooka. W tym wyjątkowym projekcie uczestniczył Prezydent naszego miasta pan Krzysztof Kosiński i 27 dzieci. Projekt Miejski  Audiobook  Dzieci został zrealizowany we współpracy  z Miejską Biblioteką Publiczną. Uczestnicy przeczytali wspólnie dwie książki Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” oraz „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)”. Nadia  przeczytała rozdział 3 pierwszej z nich.
       Za swój udział w tym przedsięwzięciu otrzymała płytę z nagraniem oraz upominki  z logo miasta. Nagrody zostały dostarczone w Dniu Dziecka, tak więc były wyjątkowym prezentem.  Gratulacje dla Nadii.

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20368