WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE LITERACKIM

W lutym dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie literacko - plastycznym  “Baśnie, bajki, bajeczki" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie. Z powodu epidemii koronawirusa nie odbyło się  uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Jednak na początku czerwca z dumą i radością przyjęliśmy wiadomość,  iż wśród laureatów znalazła się nasza "zeróweczka", która zdobyła wyróżnienie. Swoją bajeczkę "Przygody Poli i Niteczki" dzieci napisały pod kierunkiem wychowawcy pani Anny Kocięckiej. W nagrodę grupa otrzymała piękny dyplom, książeczkę z bajkami, puzzle oraz grę planszową. Gratulujemy serdecznie.

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20298