„SZÓSTKOWE” PISARKI

Dominika i Klaudia z klasy VI B lubią pisać i wiedzą, jak robić to dobrze.
      Książka Klaudii Stańczyk pt. „Zwierciadło czasu” zajęła I miejsce w IV powiatowej edycji konkursu "Wydajemy Własną Książkę" w kategorii literackiej oraz została nagrodzona w XXVII edycji konkursu wojewódzkiego w tej samej kategorii ( do etapu wojewódzkiego zgłoszono 111 prac, przyznano 10 równorzędnych nagród)).
       Dominika  Pocheć wzięła udział w ogólnopolskim konkursie "Napisz do Palmiarni” zorganizowanym przez Palmiarnię w  Poznaniu. Praca Dominiki napisana na temat: „Krótka historia, którą chciałbyś/chciałabyś opowiedzieć ulubionej roślinie w palmiarni” zajęła trzecie miejsce w kategorii dzieci w wieku 10 do 12 lat .
       Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

Renata Pęczkowska- Ropelewska

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20378