Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
1
2
3
4

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

        Tradycją naszej Szkoły jest wybór najlepszego ucznia w każdej klasie i wybór spośród nich PRYMUSA Szkoły. Uczniowie z najwyższą średnią w klasie to grupa 11 uczniów. Mówimy o  nich  NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH. Są powodem do dumy dla rodziców i nauczycieli, a rówieśnicy często zastanawiają się  jak znajdują czas na wypracowanie wysokich wyników z wszystkich przedmiotów. Cieszymy się, że tak duża grupa uczniów docenia wartość uczenia się, bo jest to szczególne wyzwanie współczesności. Gratulujemy sukcesu!

      Nazywam się Kornelia Bieńkowska.
      Jestem uczennicą klasy 4a Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie. Po lekcjach rozwijam swoje zdolności artystyczne w Państwowej Szkole Muzycznej w Ciechanowie, gdzie  uczę się gry na pianinie i gitarze. Chętnie też śpiewam i biorę udział w konkursach wokalnych. Należę również do Klubu Pływackiego  w Ciechanowie oraz Klubu Żeglarskiego w Dąbrowie Górniczej.  Biorę udział w zawodach pływackich i zdobywam medale w swojej grupie wiekowej. W zeszłym roku zajęłam pierwsze miejsce w regatach. Dużo radości sprawia mi uprawianie sportów zimowych,  jeżdżę na nartach i łyżwach. W wolnym czasie chętnie  czytam  książki. Moja ulubiona powieść  to  „Mała Księżniczka”.

      Nazywam się Jakub Jędrzejewski. Jestem uczniem klasy Va. Moją pasją są podróże, podczas których chętnie zwiedzam, poznaję kulturę oraz kuchnię danego kraju. W przyszłości chciałbym odwiedzić każdy kontynent. W kontaktach z cudzoziemcami pomaga mi znajomość języków, zwłaszcza angielskiego, który bardzo lubię i chętnie się go uczę.
      Jestem członkiem zespołu szczypiornistów MKS Jurand Ciechanów. W wolnych chwilach pływam, jeżdżę na rowerze i hulajnodze, a zimą na łyżwach i na nartach.
       Nazywam się Bartek Brudnicki.
      Jestem uczniem klasy 5B Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie.       Moim celem jest zdobywanie wiedzy na zajęciach szkolnych oraz uczestnictwo w konkursach przedmiotowych. Chętnie angażuję się też w życie Szkoły, biorąc udział w akademiach, przedstawieniach i różnych akcjach charytatywnych.
      Moje zainteresowania to: czytanie książek, szczególnie przygodowych oraz szkicowanie lub rysowanie postaci fikcyjnych z gier komputerowych. Dodatkowo też tworzę miniaturowe figurki z modeliny lub plasteliny.
       Lubię aktywnie spędzać wolny czas, grając w piłkę oraz jeżdżąc na rowerze lub hulajnodze. Zimą chętnie korzystam z lodowiska.
      Ponadto należę do Związku Harcerstwa Polskiego - Hufiec Ciechanów - drużyny harcerskiej - Strażnicy Ognia. Aktywnie uczestniczę w akademiach z okazji świąt narodowych, zbiórkach charytatywnych (np. WOŚP) oraz w innych akcjach z udziałem harcerzy np. sprzątanie grobów, pomoc w organizacji Orszaku Trzech Króli itp.

      Nazywam się Bartek Pac. Mam 11 lat i chodzę do klasy 5c. Interesuję się grami komputerowymi. Lubię kolor niebieski i naleśniki z truskawkami. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze lub hulajnodze. Lubię układać klocki Lego i czytać „Dziennik cwaniaczka”. Chciałbym nauczyć się nurkować z butlą tlenową.


      Nazywam się Łukasz Kuskowski, jestem uczniem klasy 6a. Komputer, to rzecz bez której nie mogę się obejść. Pasjonują mnie gry komputerowe, głównie fabularne i zręcznościowe. Próbuję swoich sił w robieniu animacji komputerowych. W wolnym czasie lubię grać w szachy i kalambury.
      Poza tym czytam japońskie komiksy - mangi. W codziennych zajęciach towarzyszy mi muzyka. Słucham hip-hopu, rapu i popu.

      Nazywam się Kasia Płoska. Chodzę do klasy 6a. Bardzo lubię sport. Już od dziecka trenuję taekwondo. Jestem zawodniczką TKKF Promyk w Ciechanowie. Zdobyłam tytuł mistrzyni Polski. Posiadam czarny pas. Bardzo lubię podróżować. Moim marzeniem jest zobaczyć Nowy Jork. W wolnych chwilach oglądam seriale i czytam książki.


      Nazywam się Klaudia Stańczyk. Mam 13 lat i jestem uczennicą klasy VI b. Bardzo lubię chodzić do szkoły, ponieważ mogę nauczyć się nowych i ciekawych rzeczy oraz spotykać się z przyjaciółmi. Poza lekcjami swój wolny czas spędzam na basenie. Woda to mój żywioł. W czasie treningów mogę zapomnieć o trudach całodziennej nauki i zrelaksować się. W ogóle sport to moje hobby. Często jeżdżę na rowerze, rolkach lub biegamy z tatą po lesie. Wieczorem uwielbiam siadać na swoim ulubionym fotelu i czytać książki. W przyszłości chciałabym iść na studia medyczne i zostać lekarzem.

      Nazywam się Alicja Perczyńska. Jestem uczennicą klasy VIIa. Interesuję się muzyką i grą na pianinie. Muzyka jest zemną zawsze i wszędzie. Moją pasją jest również taniec i rysunek. Bardzo lubię podróżować i poznawać nowe miejsca. Na co dzień jestem osobą wesołą, skromną i koleżeńską.


      Nazywam się Emilia Górska. Jestem uczennicą klasy VII b. Mam 14 lat. A oto kilka zdań o mnie… Uwielbiam podróżować, chodzić po górach, odkrywać nowe miejsca. Jestem osobą towarzyską, a mój czas wolny chętnie spędzam w gronie przyjaciół. Interesuję się muzyką - ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną w Ciechanowie w klasie fortepianu. Gram na pianinie i gitarze. Lubię pływać i tańczyć, a od roku należę do zespołu ludowego LZA Ciechanów. Najchętniej nie rozstawała bym się z gitarą, kredką i ołówkiem, o czym wiedzą portretowane przeze mnie osoby. Kolejną moją pasją są książki. Najchętniej czytam powieści kryminalne. Rozwijanie pasji nie przeszkadza mi w nauce - podobno jestem niezłą uczennicą☺ Cechuje mnie kreatywność i komunikatywność - angażuję się w życie społeczności szkolnej, działając w samorządzie. Chętnie współpracuję z ludźmi i poznaję nowe osoby. Znajomi twierdzą, że jestem koleżeńska. Myślę, że potrafię być także dobrą przyjaciółką, umiem podtrzymywać na duchu i pocieszać. Mam również super koleżanki i super kolegów w klasie – w najtrudniejszych sytuacjach zawsze trzymamy się razem.

      Nazywam się Rafał Płoski, jestem uczniem klasy 8a. Do Szkoły Podstawowej nr 6 uczęszczałem od 1 klasy. Od najmłodszych lat interesowałem się sportem. Jestem zawodnikiem Taekwondo w Miejskim Ognisku TKKF Promyk w Ciechanowie. Posiadam pierwszy stopień mistrzowski (1 Dan) - czyli czarny pas. Udział w licznych zawodach zaowocował tytułem wicemistrza Polski. Oprócz pasji sportowej bardzo lubię czytać książki, głównie o tematyce fantasy. Po ukończeniu szkoły chcę kontynuować naukę w liceum, a także rozwijać swoje pasje sportowe.


      Nazywam się Julia Adamska, jestem uczennicą klasy 8b. Kończąc szkołę podstawową jestem z siebie bardzo zadowolona, ponieważ zostałam prymusem klasy. Jest to dla mnie bardzo ważne i szczególne wyróżnienie. Podczas tego roku szkolnego byłam także gospodarzem klasy. Poza nauką lubię spędzać czas aktywnie np. jeździć na rolkach, rowerze lub pływać na basenie.

 


------------------------------------------------


------------------------------------------------


KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: sekretariat@sp6ciechanow.eu
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj513
mod_vvisit_counterWczoraj2228
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2741
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu10825
mod_vvisit_counterW tym miesiącu20320
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc34324
mod_vvisit_counterWszystkie6689980

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl