Sekretariat przyjmuje interesantów do 15 sierpnia

tylko w budynku przy ul. 17 Stycznia 17.

Szanowni Państwo,
Zakończyliśmy postępowanie rekrutacyjne uzupełniające do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych. Na stronie internetowej szkoły podajemy listy kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych w  naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021.

Informacja dla rodziców uczniów klas pierwszych ubiegających się o przyjęcie do świetlicy szkolnej!

O przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej mogą ubiegać się wyłącznie rodzice czynni zawodowo, którzy potwierdzą ten fakt własnoręcznym podpisem na wniosku i podadzą wymagane dane dotyczące czasu pracy. Wniosek o przyjęcie do świetlicy szkolnej umieszczony na stronie internetowej szkoły można wydrukować i złożyć osobiście w sekretariacie szkoły przy ulicy 17 Stycznia 17 lub uzupełnić elektronicznie i przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do 25 sierpnia 2020 r. Wnioski złożone po tym terminie mogą nie zostać rozpatrzone pozytywnie z braku miejsc w świetlicy szkolnej.

Agata Pawłowska

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19634