BIBLIOTEKA NA DZIEŃ KROPKI

15 września biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas II do wspólnej, radosnej i kreatywnej pracy z okazji Dnia Kropki. Jest to międzynarodowe święto kreatywności, odwagi i zabawy. Drugoklasiści mieli możliwość wysłuchania fragmentu opowiadania "Kropka". Następnie wspólnie z nauczycielami zastanawiali się, co powoduje że w życiu można osiągnąć sukces i dlaczego nie można się poddawać. Na koniec wykonano pracę "w kropki" - uczniowie kolorowali ułożoną z kropek sowę wg własnej koncepcji. Ich zadaniem było również dobranie kolorowego tła. Te działania stały się pretekstem do rozmów o łączeniu barw oraz roli tła w pracy plastycznej. Wielobarwne sowy ozdobiły natomiast gazetki klasowe.

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20038