Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionkiBEZDOTYKOWE  POIDEŁKA Z CZYSTĄ WODĄ

       Z inicjatywy Urzędu Miasta i Prezydenta  Miasta p. Krzysztofa Kosińskiego nasza szkoła, podobnie jak pozostałe  ciechanowskie  podstawówki, została wyposażona w bezdotykowe  poidełka z czystą wodą. Wszyscy uczniowie otrzymali także butelki wielokrotnego użycia, które mogą napełniać  wodą w wyznaczonych miejscach w szkole.
       Przedsięwzięcie to doskonale wpisuje się w podejmowane w naszej szkole działania o charakterze ekologicznym.
       Od 2019 uczestniczymy w projekcie w ramach europejskiego programu Erasmus Plus.
       Wraz z partnerami z Niemiec i Hiszpanii koncentrujemy swoje działania na kształtowaniu zachowań proekologicznych wśród uczniów i nauczycieli. Prowadzimy zajęcia, które dostarczają uczniom informacji na temat ekologii, a także  uczestniczymy w akcjach propagujących ochronę  środowiska naturalnego. Szkoła została wyposażona w kosze służące do  segregacji  śmieci, zachęcamy uczniów  do ograniczenia użycia butelek i opakowań plastikowych. Mamy nadzieję, że butelki, w które zostali wyposażeni uczniowie oraz możliwość korzystania z poidełek  ułatwią im zmianę nawyków.  

 


------------------------------------------------


------------------------------------------------


KONTAKT

Szkoła Podstawowa Nr 6

06-400 Ciechanów

ul. 17 Stycznia 17

tel. 23 672 46 71

ul. Wiklinowa 4

tel. 23 673 63 90

e-mail: sekretariat@sp6ciechanow.eu
LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj508
mod_vvisit_counterWczoraj1331
mod_vvisit_counterW tym tygodniu508
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu8728
mod_vvisit_counterW tym miesiącu28475
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc66222
mod_vvisit_counterWszystkie6634467

Zaloguj się: logowanie

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ciechanowie - Copyright © 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powered by Ciechanow24
WebAdmin: gh44@wp.pl