"0" W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE EDUKACYJNYM

W roku szkolnym 2020/2021 grupa "0" bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym: "Idź ty lepiej koziołeczku, szukać swego Pacanowa". Głównym założeniem projektu jest wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej, promowanie czytelnictwa, wychowanie do wartości, kształtowanie właściwych postaw społecznych, poczucia przynależności narodowej, wzbogacanie ogólnej wiedzy o świecie. Podczas comiesięcznych wyzwań dzieci będą kształtowały swoją tolerancję, wzmacniały poczucie własnej wartości oraz nawiązywały pozytywne relacje w najbliższym otoczeniu i środowisku społecznym. Już podczas wrześniowego zadania, dzieciaki bawiły się świetnie słuchając opowiadań o przygodach Koziołka Matołka, a bajka, którą wspólnie oglądaliśmy, okazała się prawdziwym hitem i okazją do śmiechu.

mod_vvisit_counterW tym miesiącu20031