JESIENNE PORZĄDKI

Zbliża się Dzień Zaduszny. Z tej okazji uczniowie klasy I b udali się w dniu 28 X 2020 roku przed Pomnik Powstańców Warszawskich, aby posprzątać liście, zamieść chodnik prowadzący do pomnika, zapalić znicze, oddać hołd poległym ciechanowskim bohaterom.
        Dzieci ochoczo i z wielkim zaangażowaniem zabrały się do pracy. Przyniosły ze sobą grabki, małe szczotki i zmiotki.
        Dzięki takim działaniom uczniowie naszej szkoły uczą się pamiętać o tych, którzy walczyli o wolność naszego kraju, uczą się postaw patriotycznych, co doskonale wpisuje się w realizację zadań wpisanych do programu wychowawczo – profilaktycznego i programu wychowawczego klasy.

Tekst: Izabela Dobrzyniecka
Zdjęcia: Milena Radulska