POKAŻ, JAK ŚWIĘTUJESZ Z BIAŁO-CZERWONĄ

Z okazji Święta Niepodległości Prezydent Miasta, Pan Krzysztof Kosiński zaprosił do udziału w projekcie "Pokaż, jak świętujesz z Biało-Czerwoną". Założeniem tej formy było zgromadzenie fotografii, dokumentujących momenty, w których elementem  prywatnych, kameralnych obchodów stała się polska flaga. Uczniowie naszej szkoły chętnie włączyli się do takiej formy uczczenia narodowego święta i do placówki napłynęły zdjęcia pokazujące, w jaki sposób symbole narodowe towarzyszyły dzieciom i młodzieży z SP6 w tym szczególnym dniu. Fotografie zostaną przekazane organizatorowi projektu do zaprezentowania na szerszym forum.