MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

W tym roku Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat zamiast Gali Wolontariatu zorganizowało Galerię Wolontariatu na tablicach wystawowych na ul.Warszawskiej. Bardzo się cieszymy, że wśród wyróżnionych wolontariuszy, których zdjęcia możemy oglądać na wystawie  są   nauczycielki i uczennice z naszej szkoły. Pani Bogumiła Blantenberg i Katarzyna Włodarczyk włączyły się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy -   przygotowały spektakl "Opowieść wigilijna" oraz razem z Samorządem Uczniowskim przeprowadziły zbiórkę pieniędzy do puszki na terenie szkoły. Nicola Błaszkowska - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020 była inicjatorką i koordynatorką akcji charytatywnych między innymi  "Wkręć się w pomaganie", "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy", "Mikołajki w schronisku", które odbywały się na terenie szkoły. Karolina Saja między innymi zorganizowała wspólnie z koleżankami kiermasz ciast dochód, z którego był przeznaczony na ratowanie zwierząt po pożarach buszu w Australii. Cieszymy się, że ich zaangażowanie w pomaganie innym zostało docenione. Gratulujemy.

Karolina SajaNicola Błaszkowska