PODSUMOWANIE KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Otrzymaliśmy 41 samodzielnie wykonanych kartek świątecznych. Autorzy nadesłanych prac wykazali się dużą pomysłowością, wykonując swoje dzieła wykorzystali różne techniki plastyczne, z każdej  pracy emanował świąteczny nastrój.
       Nasza szkolna społeczność najwięcej głosów oddała na kartkę oznaczoną numerem 11, którą wykonał Jakub Przewódzki z klasy 4a. Na podium znalazły się też kartki oznaczone numerami 9 i 31, które wykonały Amelia Pocheć z klasy 5a i Nel Hajduk z klasy 2a.
       Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór słodkich nagród  do sekretariatu szkoły.