POMOC DLA SCHRONISKA  W PAWŁOWIE

W ubiegłym roku szkolnym w naszej szkole odbywała się sprzedaż ciast. Inicjatorkami akcji były uczennice obecnej klasy VIIIb - Karolina Saja i Agata Kozłowska. Do działań przyłączyli się również uczniowie z innych klas. Sprzedaliśmy ciasta za niebagatelną sumę 904 zł. Pandemia pokrzyżowała nasze pierwotne plany związane z przeznaczeniem zebranej przez uczniów kwoty. Uczniowie zdecydowali, że chcą te pieniądze przekazać na pomoc dla Schroniska w Pawłowie. Będzie można sfinansować za te pieniądze leczenie psa o wdzięcznym imieniu Proza.
         Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy. Wasza pomoc sprawia, że życie psiaków z Pawłowa stanie się łatwiejsze.