Sekretariat przyjmuje interesantów do 15 sierpnia

tylko w budynku przy ul. 17 Stycznia 17.

KLASA 3A

– wychowawca p. Izabela Dobrzyniecka

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, logopedą. Od trzydziestu lat nieustannie pracuję w Szkole Podstawowej Nr 6 w Ciechanowie. Ostatnio zdobywam kwalifikacje na pedagoga specjalnego. Prywatnie jestem mężatką, mamą dwojga wspaniałych dzieci.  Lubię swoją pracę i poświęcam jej wiele prywatnego czasu. Podobno jestem wymagająca. Zależy mi, aby moi uczniowie byli dobrze przygotowani do drugiego etapu edukacyjnego (klasy IV – VIII). Nie boję się nowych wyzwań, staram się podążać za nowymi, ale mądrymi trendami. Dobrze radzę sobie z technologią komputerową (jak czegoś nie wiem, to pytam i szukam pomocy).
      Lubię jazdę na rowerze (nawet zimą), sportowy styl bycia. Uwielbiam chodzić po górach (zdobyłam Rysy oczywiście od polskiej strony). Śpiewam altem w chórze Cantores egregientes przy parafii św. Tekli w Ciechanowie. Wieczorami sięgam po interesującą mnie książkę.

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19672
mod_vvisit_counterW tym miesiącu120569